/Files/images/5dd8ddbbee5d.gif

Історія закладу освіти

Борисівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Капітошка» Лук'янцівської сільської ради Харківського району Харківської області створено на підставі рішення XXXIII сесії V скликання Лук’янцівської сільської ради Харківського району Харківської області від 29 січня 2010 року.

Управління дошкільним закладом здійснюється відділом освіти Харківської районної державної адміністрації. Засновником дошкільного закладу є Лук’янцівська сільська рада Харківського району Харківської області, яка здійснює фінансування закладу, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі з обладнанням і матеріалами, організовує будівництво і ремонт приміщень.

В селі Борисівка дитячий садочок не працював 12 років. Здійснити давню мрію жителів збудувати дитячий садок допомогла обласна державна адміністрація, районна та міська рада. Велику допомогу надали батьки і працівники дитячого садка і школи.

Відкриття садочку є важливою подією для сільської громади. Багато проблем працюючих батьків тепер можна вважати вирішеними, адже вони можуть не турбуватися за своїх малюків. У садочку створені комфортні умови для перебування малюків.

Урочисте відкриття садочку відбулося 8 лютого 2010 року.

/Files/images/3.png /Files/images/1.png /Files/images/2.png

/Files/images/1380443744_12.gif

Кiлькiсть переглядiв: 58

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.